PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=526730}

30 dni mroku: Czas ciemności

30 Days of Night: Dark Days
4,5 6 493
oceny
4,5 10 1 6493
30 dni mroku: Czas ciemności
powrót do forum filmu 30 dni mroku: Czas ciemności

Baaardzo kiepska 'kontynuacja' serii z chyba najgorszą krwią, którą dane mi było zobaczyć w
horrorach - a to film o wampirach więc wstyd charakteryzatorzy,wstyd.

ocenił(a) film na 6
Despair

w zupełności się zgadzam, bez wątpienia pierwsza część nieporównywalnie lepsza

Despair

Dodam jeszcze, ze tak durnej kontynuacji od dawna nie bylo. Krolowa wampirow - Lilith? Po kiego ta postac tu? Nie musza robic z tego fantasy.

ocenił(a) film na 4
Despair

wielka szkoda, że po tak znakomitej jedynce wyszło coś takiego. hańba

ocenił(a) film na 3
Despair

Zgadzam się z Tobą w 100%.Ta "krew" bardziej przypominała rozwodniony sok z arbuza,ewentualnie napój o smaku czereśniowym...nie wiem jaki trzeba mieć "talent",żeby tak schrzanić charakteryzację.W tym filmie ciężko znaleźć jakieś pozytywy..no może muzyka..i tyle.Fabuła jest do bólu naiwna i przewidywalna.Bohaterowie są głupi,drewniani i zupełnie bez wyrazu...nasza Stella pod tym względem osiągneła absolutny szczyt,Mount Everest złego aktorstwa.
Nawet nie chce mi się wspominać o "wampirach",które bardziej przypominały zombie o IQ kubka z kawą,niż krwiożercze i przebiegłe bestie znane z części pierwszej.Zwykle mięso armatnie.
A nasza królowa Lilith?Nieeee...nie jest warta czasu straconego na pisanie o niej.;)

To jeden z najgorszych sequeli jakie widziałem.Szkoda,bo potencjał ta historia miała naprawdę spory.Po naprawdę dobrej i solidnej jedynce,spodziewałem się przyzwoitej kontunuacji.A wyszła totalna klapa.Mam nadzieję że nie powstanie 3 część.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones