PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=109908}

Czarna Dalia

The Black Dahlia
5,9 22 739
ocen
5,9 10 1 22739
4,2 12
ocen krytyków
Czarna Dalia
powrót do forum filmu Czarna Dalia

próbowałam się dopatrzeć podobieństwa między tymi paniami w filmie,ale za cholerę nie mogłam przekonać się do słów "słyszałam o dziewczynie bardzo do mnie podobnej'(czy jakoś tak). cholerka mnie bierze,bo Mia taka ładna a porównali ją do Swank

japieprze

A to nie chodziło przypadkiem o podobieństwo psychiczne? Bo jakoś tak to odebrałem.

ocenił(a) film na 3
DeenWelt

Nie. Cały czas było mówione, że Betty wygląda jak sobowtór Madeleine. WYGLĄDA.

ocenił(a) film na 5
EineHexe

Tak jest

ocenił(a) film na 4
japieprze

Dokładnie. Mam identyczny problem. Kompletnie inne rysy, zupełnie inny typ urody. Nie rozumiem porównania.

ocenił(a) film na 5
japieprze

Też się zastanawiam kto na ten genialny pomysł wpadł...... przez takie zabiegi filmy tylko tracą

ocenił(a) film na 5
x_Mari_x

Dokładnie

użytkownik usunięty
japieprze

Kurde, nie było przecież problemu, aby jedna z tych aktorek zagrała obie te role, skoro postacie przez nie grane były do siebie tak bardzo podobne. O ile niczego nie pominąłem, nie było żadnej sceny, w której razem by wystąpiły.

ocenił(a) film na 8
japieprze

Też dostrzegam dysonans tej kwestii.
Kilkukrotnie spotkałem się ze stwierdzeniem, że "Hilary Swank zamieniła się twarzą z koniem" - zawsze powtarzam: "koń źle na tym wyszedł". Hilary Swank jest jedną z najpiękniejszych kobiet wszechczasów.

japieprze

zupa ci sie przypala.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones