PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10026065}
6,4 632
oceny
6,4 10 1 632
6,2 4
oceny krytyków
Istoty fantastyczne
powrót do forum filmu Istoty fantastyczne

Niestety, dystrybutor, czyli UiP, zrobił to, w czym jest najlepszy, czyli zniechęcił ludzi do pójścia do kina, dając wersję tylko z dubbingiem, który brzmi po prostu żałośnie.

ocenił(a) film na 7
Shadow_5

Uip tak lubi. Oni lubią dać same nap lub sam dubb powinen w dużych filmach być wybór

Shadow_5

Jest to jednak film dla dzieci (świetny btw) i niekoniecznie im się opłaca

Piorunitzu

A Garfielda im się opłacało z napisami? Bo w wybranych kinach będą wersje z dubbingiem i napisami. Ja do kina na ten badziewny dubbing się nie wybieram. Poczekam, aż pojawi się w zatoce do pobrania.

ocenił(a) film na 7
Shadow_5

Bo Garfield to film Sony a Sony lubi zlecać dubbing i napisy. Uip nie ma wpływu tu na nic. IF to film paramount i tu ma wpływ bo uip to własność parmount i universal. Oni odwalaj często np są filmy gdzie dubbing i nap sie by przydały a są same nap lub dubbing.

ocenił(a) film na 8
Shadow_5

Oglądałem dzisiaj. Film naprawdę spoko. Ale napisów szkoda. Nie ma opcji żeby podrobić Reynoldsa czy Krasinskiego.

Shadow_5

właśnie ogarnąłem że w polskiej dystrybucji wogóle nie ma wersji z napisami, nigdzie, dla małych dzieci jak najbardziej, ale starsi wolą chyba oryginalne głosy Krasinskiego, Reynoldsa, Carella, Phoebe, no i oczywiście nigdzie nie można znaleźć kto w polskiej wersji podkłada głosy
 masakra, poczekam na streamingi

Shadow_5

niesamowite jest to, że mając takie głosy jak Reynolds i Krasiński nie ma nawet jednego seansu z napisami = daruje sobie ten film w kinie i obejrzę jak będzie na streamingu

Chris_Iam

Widziałem już w kinie, dubbing bardzo dobry, bardzo dobrze się to ogląda. Jak już ktoś wspomniał, to jest film dla dzieci no i do tego spora część to animacja, więc aż tak mnie nie dziwi, że dystrybutor nie zainwestował w napisy, bo to wbrew pozorom nie jest tanie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones