PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8854}

Prawdziwe wyznania

True Confessions
6,6 1 503
oceny
6,6 10 1 1503
6,2 4
oceny krytyków
Prawdziwe wyznania
powrót do forum filmu Prawdziwe wyznania

Wg mnie ocena jest zaniżona. Film się nie wybił z tego względu, że jest klasyfikowany jako kryminał, ale nie ma w nim żadnej akcji. Zagadkę śledztwa stopniowo poznajemy wyłącznie po dialogach. Dodatkowo jest niedopowiedziany. To dialogi są mocną stroną filmu, a postacie głównych bohaterów są naprawdę dobrze nakreślone. Oglądając ten film je czułem. Nie jest to kolejny Scarface, Taksówkarz, ponieważ pozornie "mniej się w nim dzieje". Wg mnie ocena 8/10.

ocenił(a) film na 6
KLAssurbanipal

Teraz jest to film Sensacyjny, Dramat obyczajowy z oceną 6,8/756 Czy zaniżoną? Wg mnie nie. Na IMDB jest 6,4/5070 i jest adekwatna do filmu. Oczywiście bardzo dobre role dwóch Robertów, ale dla mnie to za mało by dać więcej jak 6.

ocenił(a) film na 8
KLAssurbanipal

Film jest kameralny, momentami leniwy i pewnie dlatego przeszedł bez wielkiego echa. Jest to jednak kawał dobrego kina, właściwie bez słabych punktów. Tyle, że pokolenie Avengersów raczej tego nie doceni.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones