PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=816475}
5,2 278
ocen
5,2 10 1 278
The Standoff at Sparrow Creek
powrót do forum filmu The Standoff at Sparrow Creek

A na sławetnym Filmwebie znowu można się g... dowiedzieć o filmie. To powinien być portal o braku filmów.
Mam nawet hasło reklamowe: Filmweb, wszystko czego chcesz się dowiedzieć o filmie znajdziesz wszędzie, tylko nie u nas.

zulu88

Mnie też irytują te braki filmów w bazie "FILMWEBU, dlatego Od kilku miesięcy mam też konto na "IMDB" by tam te brakujące filmy oceniać, a zebrało mi się ich około 150. Dodanie filmów do bazy "FILMWEBU" graniczy z cudem bo weryfikatorzy je odrzucają. Motyw? Film znajduje się w bazie "FILMWEBU" ale pod innym zmienionym tytułem. Ponieważ wyszukiwarka "FILMWEBU" mi filmu pod tym zmienionym tytułem nie znalazła dlatego go próbowałem dodać do bazy "FILMWEBU". Błędne koło....

zulu88

ale macie za to super wyszukiwarkę ......wpisz tytuł filmu to przed docelowym wyskoczy ci 20 innych i szukaj......albo tylko w oryginale bo nygusy z moderatorni nie uzupełnią w polski tytuł...NAWET NA ŻENUŁE NIE ZASŁUGUJĄ PARTACZE....

ocenił(a) film na 5
Reznik

Za to jak to samo wpiszesz w google to na pierwszym miejscu wyskoczy właściwy odnośnik do filmwebu.

Apel do filmwebu: wywalcie swoją wyszukiwarkę do śmieci, a wykorzystujcie po prostu tę googlwską, najwyżej z filtrem, na wypadek gdyby nic nie znalazła

ocenił(a) film na 4
zulu88

Oni nie mają czasu na takie pierdoły, bo pilnie śledzą (za podszeptami tutejszych konfidentów), czy ktoś aby nie rozbujał się intelektualnie i nie zaczął nazywać rzeczy po imieniu. Prościej - zajmuje ich tzw. poprawność polityczna.

Krzypur

dokladnie....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones