Rose McGowanI

Rose Arianna McGowan

7,2
5 788 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Rose McGowan

Pierwsza operacja :

http://www.dlisted.com/files/rosegotwork.jpg

Potem mogło być tylko gorzej :

http://cityrag.blogs.com/photos/uncategorized/2007/05/24/rose_mcgowan_facelift.j pg
Kolejna... :

http://entertainment.msn.co.nz/img/blog/oct09/blog191009_rose-mcgowan.jpg

I ostatnia :

http://popbytes.com/img/rose-star-109.jpg

A to tak na dokładke :P

http://images.teamsugar.com/files/users/1/13254/11_2007/mcgowan-1.jpg

GoldTreasure

Rose.. ahh jaka ona sliczna ;P Niejedna kobieta (np. twoja wlasna matka czacho) chciala by tak wygladac :D

Isabel_Evans

Tylko szkoda, ze ona nie żyje ;(. A więc nie powiem czy by chciała tak wyglądać.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
GoldTreasure

a Ty nadal swoje...
widocznie nie ma już rady na to... będziesz wkurzać ludzi do końca swoich dni
ile można zakładać tematów na temat jej wyglądu?
tylko mi nie odpowiadaj przekleństwami bo to na nikim nie robi wrażenia :D
chyba że chcesz się dziewczynom podobać xd ale raczej na to nie polecą xd
pozdrawiam

Alyssa16

A ktora dziewczyna leci na wulgaryzmy w XXIw?? :D Cóż widze ze czacha jej poprostu zazdrosci, teraz sie do tego nie przyzna no ale coz ;P Koledzy powiedzieli ze nie bd sie kolegowac z jej fanem i ja znienawidzil ;P coz zniewiesciali kumple sa wazniejsi ;P
Wolalabym odstawic taka grupe kolegow no ale ;P 9-latek nie potrafi podejmowac sam decyzji :D
P.S Nie przeklinaj bo nie wyprowadzisz mnie z rownowagi :D

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
GoldTreasure

Ochh obracam sie w wielkim tlumie ale nie wszyscy sa moimi kolegami tudzieź przyjaciolmi :) Nie bd sie zadawala z kims kto chce mnie wykorzystac no ale
Mowiles gdzies tam a raczej zmyslales ze umarla ci matka :) coz ojciec chyba tez bo nie wydaje mi sie zeby ludzie byli tak zle wychowani i tak nietowarzyscy jak ty. Nawet bezstresowe wychowanie tak nie dziala.
No ale coz widocznie przyjechales z Afryki :) Fajnie, ktora katechetka lub p.z biologii zamowila cie ONLINE i uzywa jako pokaz naukowy w szkole?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
GoldTreasure

Czacha chamie, jak ty się do niej zwracasz?! Widać że zero szacunku dla innych osób... No i gratuluje, właśnie dołączyłeś do ok. 1,2% analfabetów w Polsce. Wyzywasz ją od "hujów"(rodzaj męski) a tak się składa że ma znaczek płci przy nicku. W ogóle dziw że komputer potrafisz włączyć... A może po prostu jesteś jedną wielką prowokacją? Gdyż trudno mi uwierzyć, że ktoś może być tak prymitywny...

JenZi

Ach no wiesz dzięki prowokacji znają mnie w całym gimnazjum =)

GoldTreasure

Łoooooo jaki prestiż! Znają Cię w caaaaałym gimnazjum. Co ja bym za to oddała...

Pozdro.

Undefinied

No nie wiem co byś dała ;pp Ja lubie być popularny =)

GoldTreasure

pogrążyłeś się ;P
dobrze że nie do mnie były te słowa xd
widać że pomysłów ci braknie bo coś mało tu zaglądasz :D
pozdr

Alyssa16

Straszne... Już więkaszej zgrozy niż pogrążenie się nie było ;p

GoldTreasure

Coraz krótsze te twoje wpisy . Brakuje slow?? argumentow??
Moze sie czegos nauczysz.

Isabel_Evans

HeHe nie bądz taka mądra :)Bo ci to na zle wyjdzie :))

GoldTreasure

Jeszcze nigdy nie slyszalam aby komus nauka i edukacja wyszla na zle :) No ale idiota nigdy sie tego nie dowie :) Biegaj z jołjołami na blokowisku :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
GoldTreasure

Tobie się chyba nudzi, bo komu by się chciało siedzieć i szukać tych linków.
A z Twoich wypowiedzi wnioskuję, że do normalnych nie należysz.

euforia_pl

Według cb do normalnych nienależe...Nie zabije sie za to. Ale ja moge powiedzieć , że codziennie chodzisz spać pod ławkę a twój dom jest pod mostem. Chodzisz pod kościł i mówisz że jesteś biedna...Więc uważaj bo cię zjade jak mabuel po kanapce ;d

GoldTreasure

manuel* (przepraszam za błąd). Coś jeszcze masz do dodania??

GoldTreasure

Wybacz ale nie NALEZY :) Mniem osobno 2 blad :) i ksciol ?? hmm nowe slowo ?? "nomanie polyglota" . Prosze cie te twoje wypowiedi o mostac, domach pod nimi sa zalosne wybacz ale 3 gimnazjum i tacy idioci ?? Okeey .. Never mind :-)) 4,5 nie zawyzaj :D

Isabel_Evans

Do kościoła niedorobie!! A miałem już nikogo nie wyzywać ale cóż. Taka Pizda jak ty musi oczywiście prowokować. Powiem ci coś. Zamiast wypowiadać sie na Filmweb idz sobie pod latarnie. Może ktoś wreszcie zrobi ci dziecko?? a nie przepraszam... ty jesteś taka głupia że nie wiesz jak sie dzieci robi ;))

GoldTreasure

słucham? ile? 4,5? Już współczuję nauczycielom, pewnie ich zastraszasz xd
a i Ci piszę się z dużej litery :)
pozdrawiam :D
i please! nie obrażaj nikogo :D
pozdrawiam :)

GoldTreasure

jeszcze coś :)
chwali się że wie co to jest seks, czy aby na pewno chodzisz do 3 gimnazjum?
ta, pod latarnie xd latarnia jej z pewnością nie potrzebna xd

Alyssa16

Alyss , cos ty :D przeciez ja codziennie jestem pod latarnia :)) No ale czekam na autobus do szkoly :) Ale czacha juz pod innych nickiem stwierdzi ze to autobus z klietami ja jestem dziwka a kierowca to moj alfons :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
GoldTreasure

Za krople? no coś ty przeciez ja jestem tak glupia, tępa i prosta "RZe" Za darmo sie puszczam . No ale jestem taka brzydka ze nie moge znalezc klientow hmm . ;/
Bania u cygana :D

Isabel_Evans

a no że chyba za darmo to zmienia postać rzeczy :D

użytkownik usunięty
GoldTreasure

Hmm... dziwne, że masz średnią 4,5 bo wypowiadasz się jakbyś miał ok 2,0.

A myslisz ze on ma chodz jedną ocene DB w dziennikuu ? :D Cos ty to przeciez dzieciece przechwalki :)

Isabel_Evans

Tak mam średnią 4,5...Ale z zachowaniem gorzej:PP

A co zabronisz mi się tak wypowiadać?? Robie to co chce i NIKT mi nie bd mówił co mam robić...

GoldTreasure

Rób co chcesz :) Cham zawsze zostanie chamem :)) . a 4,5 to nic nadzwyczajnego :)

Isabel_Evans

Kto jest głupszy od twojej starej budującego domek na dnie morza?
Ty - probując go spalić.

użytkownik usunięty
GoldTreasure

Żeby coś do Ciebie dotarło muszę się zniżyć do Twojego i powiem tak: Twoja stara zamiata na pustyni :D

Nic do niego nie dotrze nie rozumiesz ze to jest 100% idiota??
Dziecko a jezeli nie to Duzy bachor. Czasami sie z tego nie wyrasta ...
Jestes naprawde żałosny . Brak ci niestety argumentow i jedziesz tekstami zapoznanymi z filmu... Cóz za brak taktu :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Isabel_Evans

Nie obrażajmy dzieci. Jest wśród nich wiele dobrze wychowanych i nie używających wulgaryzmów.

TheNekokuroi

Ot co...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
GoldTreasure

Ahh. Czuje niesmak . Nie widzialam jeszcze takiego gbura, i nie slyszlalam tak bardzo prymitywnych wypowiedzi. Cóz czytajac twoje posty widze ze ludzie nie rozwijali sie przez wiele epok. A nawet i jakby to niestety w twoim wypadku mózg pozostal nietknięty . Biegaj walczyc krzemieniami .

Isabel_Evans

nie wiesz ja żyje w XXI wieku. Ale wiesz co słyszałem...? Że bierzesz wybory Paszczaków...:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones