PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=876958}

Sympatyk

The Sympathizer
6,7 350
ocen
6,7 10 1 350
Sympatyk
powrót do forum serialu Sympatyk

Hoa Xuande jest znakomity w swojej roli. Ale jako że RDJ ma swoich wiernych fanów i gra tu kilka postaci to pewnie cała uwaga skupi się na nim, a szkoda. Bo niestety RDJ szarżuje strasznie. Po tragicznym Reżimie i słabym 4. sezonie Detektywa, HBO w końcu dało coś naprawdę dobrego do oglądania. Polecam.

ocenił(a) serial na 7
Yolusia

Zgadzam się z tym

Yolusia

Słaby czwarty sezon Detektywa? Taki żarcik ?;)

ocenił(a) serial na 7
galders

Nie, czwarty sezon Detektywa jest po prostu słaby.

Helter10

Czwarty sezon jest słaby?  W porównaniu do dwójki i trójki jest to arcydzieło. 

ocenił(a) serial na 7
galders

Arcydzieło to jest pierwszy sezon.

Helter10

Nie nazwałbym pierwszy sezon arcydziełem, ale przyzwoitym porządnym kryminałem. Oczywiście jedynka jest najlepsza.

ocenił(a) serial na 7
galders

Skoro według Ciebie czwarty sezon jest arcydziełem, a pierwszy sezon porządnym kryminałem, to by oznaczało że czwórka jest najlepsza. A chwilę później piszesz że oczywiście jedynka jest najlepsza. Sam sobie przeczysz...

Helter10

Nie zrozumiałeś. "Detektyw" według mnie jest jak już powiedziałem "przyzwoitym, porządnym kryminałem" I pierwszy sezon oczywiście jest najlepszy. Dwójka i trójka mnie rozczarowały niestety. A czwarty sezon dał nadzieję że nie wszystko jest stracone. Spodobał mi się i oceniam go wyżej niż sezony 2 i 3. Tyle w temacie.
P.S. Jeśli oglądałeś może "Fortitude" to podejrzewam że się zgodzisz, że czwarty sezon "Detektywa" ma wiele z "Fortitude" wspólnego.  W teorii mógłby wyjść pod szyldem Fortitude", sezon "któryś tam". 

galders

Tu masz podsumowanie 4 sezonu. https://www.youtube.com/watch?v=lFypTjF09nM&t=257s

komarrek27

Podsumowanie sezonu? Co to za klaun -recenzent? XD

galders

Facet, ktory najprawdopodobniej ma o kinie większe pojecie od ciebie.

komarrek27

Najprawdopodobniej się mylisz. Ta "recenzja" była tandetna i pretensjonalna. Rzadko oglądam i czytam recenzje filmów lub seriali. Wyrabiam sobie własne zdanie i to mi wystarcza. No ale jeśli lubisz oglądać to "coś" co nazywasz "podsumowaniem sezonu" to proszę bardzo. Dla mnie ma wartość zerową.

Yolusia

siadam i oglądam, bo ostatnio taka posucha, że zastanawiam się nad wycofaniem z abonamentu HBO (4 sezon Detektywa to porażka)

Yolusia

Mam jedno pytanie. Czy ten serial jest nudny? Nawet Tokyo Vice 2 przynudzał. Hypowany Shogun (na Disneyu) był potwornie nudny. A ja lubię być zaangażowany w to co oglądam. 

komarrek27

Skoro tamte seriale były wg ciebie nudne, to ten też będzie dla ciebie nudny.

Yolusia

To chcialem wiedzieć. Dziękuję za odpowiedź.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones